Median Research Centre (MRC), think-tank-ul care deține platforma OpenPolitics.ro dorește să angajeze o secretară pentru o perioadă determinată de 5 luni, cu jumătate de normă, pentru a se ocupa de activitățile administrative ale organizației.

Responsabilități:
  • Prezent(ă) la întâlnirile echipei de management interne sau externe și a echipei de cercetare și redactează minute;
  • Este responsabil(ă) de necesarul de consumabile la nivelul organizației: lista, buget, aprobare, comanda;
  • Păstrează și gestionează relațiile cu furnizorii companiei;
  • Redactează și trimite scrisori, cereri, notificări sau răspunsuri la scrisori, la inițiativa conducerii;
  • Alte activități administrative de secretariat
Cerințe:
  • Studii superioare finalizate
  • Nivel avansat de cunoaștere a limbii engleze
  • Cunoștințe foarte bune de operare a calculatorului
  • Bune abilități de comunicare
  • Integritate profesională
  • Capacitate de analiză; atenție la detalii
  • Atitudine pozitivă
  • Persoana dinamică
  • Spirit de echipă

Cei interesați de job pot trimite CV-urile până pe 23 august 2015, ora 24:00, la adresa: job@medianresearch.ro.

Doar candidații selectați vor fi contactați.